Bike Show – Największe Targi Branży Rowerowej!

Koniec wakacji 2019, a dokładnie weekend 30 sierpnia – 1 września zapowiada się naprawdę gorąco! Nie z powodu ostatnich letnich promieni Słońca, ale ze względu na najważniejsze wydarzenie o charakterze międzynarodowym w przemyśle rowerowym. Bike Show to festiwal sportu, który przyciągnie do Poznania rzeszę fanów sprzętu na kółkach. Chociaż wydarzenie nakierowane jest przede wszystkim na tematykę rowerową, nie zabraknie atrakcji także dla fanów sprzętów takich jak: hulajnogi, longboardy, monocykle, deski, czy rolki.

Podczas pierwszej edycji targów organizatorzy szykują niesamowite atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na uczestników Bike Show czeka ogromna dawka sportowych emocji, bowiem wydarzeniem towarzyszącym targom Bike Show będzie Finał UCI Gran Fondo World Series 2019, którego miasto Poznań jest gospodarzem. Mistrzostwa Świata organizowane są przy wsparciu Międzynarodowej Unii Kolarskiej, a na starcie zobaczymy około 5000 uczestników z ponad 40 krajów. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich znajdować się będzie Miasteczko Zawodów, Strefa Finishera, Strefa VIP oraz scena. Podczas Bike Show na zwiedzających czekać będą także przygotowane specjalnie na tę okazję: skate park, wydzielone trasy rowerowe, strefy testu sprzętów i wiele innych. Ostatnie dni wakacji upłyną więc pod znakiem sportowych emocji i dobrej zabawy!

Także najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się w kolarskich konkurencjach. Na Bike Show 2019 coś dla siebie znajdą zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – wszyscy miłośnicy sprzętu na kilku kółkach. Wśród wystawców znajdą się producenci sprzętu rowerowego, redakcje pism branżowych, organizacje rowerowe oraz stowarzyszenia związane z branżą rowerową.

Szykuje się ekscytujący weekend sportowych emocji przeżywanych w gronie pasjonatów – nie możemy się doczekać!